Jolos on aasta üritusturundusagentuur 2016. Meid ühendab kogenud ja pühendunud spetsialistidest koosnev tiim, kelle hinnatud loovus ja võimekas projektijuhtimine suudavad luua emotsioonaalseid ning strateegiliselt tulemuslikke kommunikatsioonilahendusi nii kodumaisel turul kui ka mujal Euroopas.

  • Aasta üritusturundusagentuur 2016
  • Võidetud 12 Kuldmuna auhinda
  • Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liidu liige
  • Kuulume Euroopa live-communication agentuuride ühendusse 27Names ja meil on partnerid 20 riigis

Maris Saaver

büroojuht & assistent

maris@jolos.eu

Liis Kalvik

loovjuht

liis@jolos.eu

Martin Rauam

projektijuht & partner

martin@jolos.eu

Tanel Lillepalu

projektijuht & partner

tanel@jolos.eu

Katre Kahre

projektijuht

katre@jolos.eu

Kristjan Mazurtchak

produktsioonijuht & partner

kristjan@jolos.eu

Melissa Mühlberg

projektide assistent

melissa@jolos.eu

Kadi-Liis Allen

Projektijuht

kadi-liis@jolos.eu

Dainis Hirv

strateegilise kommunikatsiooni konsultant

dainis@jolos.eu

muna-kuld

Aasta üritusturundus agentuur 2016

2017

muna-kuld

Sisekommunikatsioon

Kuldmuna

Adcash "Tour de Tallinn"

muna-pronks

Promotsioon

Pronksmuna

Swedbank Mobiilipank roadshow "Raputa raha"

2016

Sisekommunikatsioon

Shortlist

Swedbank "E-Motion"

muna-kuld

Sisekommunikatsioon

Kuldmuna

Transferwise "Challanger"

muna-hobe

Sisekommunikatsioon

Hõbemuna

LHV gala "Different is Better"

muna-hobe

Sisekommunikatsioon

Oskarimuna

Adcash "Action Jackson"

2015

Team building

Shortlist

Adcash "Action Jackson"

muna-hobe

Sisekommunikatsioon

Hõbemuna

Tallink Gala "Welcome to the Future 2115"

muna-pronks

Kliendiüritus

Pronksmuna

Nortal Talks

muna-pronks

Sisekommunikatsioon

Pronksmuna

Helmes Gala "We Design The Future"

2013

muna-hobe

Kliendiüritus

Hõbemuna

YIT 100 kliendiüritus

muna-hobe

Kliendiüritus

Hõbemuna

Kaamos 10 kliendiüritus

2012

muna-kuld

Promotsioon

Kuldmuna

Beyblade Roadshow