Jolos on aasta üritusturundusagentuur 2018. Meid ühendab kogenud ja pühendunud spetsialistidest koosnev tiim, kelle hinnatud loovus ja võimekas projektijuhtimine suudavad luua emotsioonaalseid ning strateegiliselt tulemuslikke kommunikatsioonilahendusi nii kodumaisel turul kui ka mujal Euroopas.

  • Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liidu liige
  • Aasta üritusturundusagentuur 2018, 2016
  • BEA World shortlist 2017, 2016, 2015
  • Kuulume Euroopa live-communication agentuuride ühendusse 27Names ja meil on partnerid 20 riigis

Merilin Maanas

administratiivjuht

merilin@jolos.eu

Liis Kalvik

loovjuht & partner

liis@jolos.eu

Martin Rauam

projektijuht & partner

martin@jolos.eu

Katre Kahre

projektijuht & partner

katre@jolos.eu

Tanel Lillepalu

projektijuht & partner

tanel@jolos.eu

Melissa Mühlberg

produtsent, noorem projektijuht

melissa@jolos.eu

Mari-Liis Nõlvak

produtsent, noorem projektijuht

mari-liis@jolos.eu

Dainis Hirv

strateegilise kommunikatsiooni konsultant

dainis@jolos.eu

Kristi Tamming

disainer

kristi@jolos.eu

Kadi-Liis Allen

projektide produtsent (lapsehoolduspuhkusel)

kadi-liis@jolos.eu

muna-kuld

Aasta üritusturundus agentuur 2018, 2016

2018

muna-kuld

Sisekommunikatsioon

Kuldmuna

Transferwise "WOW - World of Wisers"

muna-pronks

Sisekommunikatsioon

Pronksmuna

Adcash "Self'it"

muna-pronks

Sisekommunikatsioon

Pronksmuna

Playtech "Challenge Chuck"

muna-pronks

Produktsioon

Pronksmuna

Helmes "Enchanted Forest"

muna-hobe

Väliskommunikatsioon

Hõbemuna

Olympic Casino "24"

2017

Sisekommunikatsioon

Shortlist

Transferwise "WOW - World of Wisers"

muna-kuld

Sisekommunikatsioon

Kuldmuna

Adcash "Tour de Tallinn"

muna-pronks

Promotsioon

Pronksmuna

Swedbank Mobiilipank roadshow "Raputa raha"

2016

Sisekommunikatsioon

Shortlist

Swedbank "E-Motion"

muna-kuld

Sisekommunikatsioon

Kuldmuna

Transferwise "Challanger"

muna-hobe

Sisekommunikatsioon

Hõbemuna

LHV gala "Different is Better"

muna-hobe

Sisekommunikatsioon

Oskarimuna

Adcash "Action Jackson"

2015

Team building

Shortlist

Adcash "Action Jackson"

muna-hobe

Sisekommunikatsioon

Hõbemuna

Tallink Gala "Welcome to the Future 2115"

muna-pronks

Kliendiüritus

Pronksmuna

Nortal Talks

muna-pronks

Sisekommunikatsioon

Pronksmuna

Helmes Gala "We Design The Future"

2013

muna-hobe

Kliendiüritus

Hõbemuna

YIT 100 kliendiüritus

muna-hobe

Kliendiüritus

Hõbemuna

Kaamos 10 kliendiüritus

2012

muna-kuld

Promotsioon

Kuldmuna

Beyblade Roadshow