Jolos loovedetabeli tipus

Turundusagentuuride maine- & klientide rahulolu uuring selgitas välja, kes on praegu turundus- ja kommunikatsiooniteenuseid pakkuvatest agentuuridest kõige kõvemad tegijad. Oleme uhked, et JOLOS troonib selle pingerea tipus kui turu kõige loovam agentuur.

JOLOS edestab loovuse näitajate poolest kõiki Eesti tuntud ja tunnustatud reklaamiagentuure, kes nimetavad end täna loovagentuurideks. See on omamoodi tänuavaldus kogu meie loovtiimile, eesotsas särava ja tööka loovjuhi Liisiga. 

Mis seal salata – oleme äraütlemata tänulikud kõigile, kes hindasid JOLOSe töid ja teenuseid sedavõrd kõrgelt, et meil õnnestus kogu edetabel kinni panna. Riigi tähtsamad turundusinimesed peavad JOLOSt Eesti kõige loovamaks agentuuriks ning meil ei jää muud üle, kui Teiega nõustuda. Oleme samuti sellisel arvamusel, et just loovus on turundus- ja kommunikatsiooniäris nr 1.

Lisaks loovusele peame ise hästi oluliseks agentuuri võimet ja võimekust olla klientidele igas mõttes strateegiliseks partneriks, sõltumata sellest, kas tegemist on sise- või väliskommunikatsiooniga, gala või kliendiüritusega, brändingu ja disaini või team-buildinguga, erinevate organisatsioonikultuuride ühendamise või kommunikatsiooni nõustamise ja juhtimisega. 

Ka uuringust tuli selgelt välja, et kliendid peavad agentuuri valimisel üheks olulisemaks näitajaks agentuuri võimekust olla strateegiline partner. Samas hinnatase mängib suhteliselt väiksemat rolli. Seepärast olemegi JOLOSe positsiooniga turul üldiselt väga rahul – mainekas, loov ja hinnatud. Ilmselt ei tahakski keegi jääda skaala teise otsa, odava, igava ja mainetuna.

Suur tänu innustava tiitli eest!

Kantar Emori teostatud uuringu tellis Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit (ETKAL).